خدمات موسسه

مهاجرت

مهاجرت

مهاجرت می تواند به قصد تحصیل، تفریح، اقامت موقت و با دائم در کشور مقصد و ... صورت گیرد.طبیعی است عدم آشنایی با قوانین حاکم بر این أمر در کشور مقصد مشکلاتی را در این راه پیش پای افراد می گذارد. با استفاده از تجربیات و دانش یک وکیل متخصص در أمر مهاجرت می تواند اشخاص را در رسیدن به مقصود خود از مهاجرت یاری دهد.

برای مثال چنانچه کسی قصد رفتن به یک سفر توریستی به کشور فرانسه را داشته باشد می بایست برای شروع به اقدام مدارکی را به همراه داشته و مواردی را رعایت نماید؛ این مدارک به این شرح است:

1- شناسنامه

2-پاسپورت: که اعتبار پاسپورت باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ ویزای درخواستی باشد.

3-دو قطعه عکس رنگی

4- اسناد مبین وضعیت شغلی متقاضی(کارمندان بخش دولتی در این قسمت می بایست ترجمه آخرین حکم کارگزینی خود و کارمندان بخش خصوصی گواهی اشتغال به کار خود را روی سربرگ رسمی شرکت به زبان انگلیسی یا فرانسه ارائه دهند. همچنین صاحبان شرکت خصوصی باید ترجمه روزنامه رسمی شرکت را به همراه رزومه ی شرکت به زبان انگلیسی ارائه نمایند.

دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاهها کارت بین المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی ارائه می نمایند.

مشاغل آزاد نیز می بایست ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی ارائه نمایند.

5- مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی: پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی بانک و مهر شده به سفارت فرانسه ارائه شود.

6- ترجمه ی یک سند مالکیت و دو سری کپی از مدارک فارسی

7- بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد فرانسه

8- رزرو هتل در یک یا چند شهر فرانسه برای کل مدت اقامت

9- بیمه مسافرتی: متقاضیان ویزای فرانسه باید بیمه مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت های پزشکی ، هزینه های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه های بیمارستانی اضطراری را تحت پوشش قرار دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شینگن دارای اعتبار باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص ، مبلغ سی هزار یورو می باشد. شرکت بیمه گذار باید نماینده ای معتبر در کشور فرانسه داشته باشد.در ضمن شخص دعوت کننده در فرانسه نیز می تواند بیمه ی مسافرتی را با یک شرکت بیمه در فرانسه انجام دهد.

تقاضای ویزای فرانسه به صورت خانوادگی

چنانچه قصد سفر به فرانسه به صورت خانوادگی را دارید باید برای هر یک از اعضای خانواده به صورت مجزا فرم تقاضای ویزا پر شود.باقی مدارک نیز حتی الامکان می بایست برای هر یک از اعضای خانواده مستقلاً تهیه شود.

کلیه افراد بالای 18 سال باید انگشت نگاری شوند.

موسسه حقوقی آوای عدل گیتی می تواند با بهره مندی از وکلای مجرب و متخصص شما را انجام کلیه امور مربوط به مهاجرت از قبیل أخذ بیمه معتبر از شرکت بیمه کشور مقصد و أخذ ویزا به صورت فردی و خانوادگی و با مقاصد تفریحی،تجاری،تحصیلی و ... یاری نماید.

درخواست مشاوره حضوری

وکلا و کارشناسان حقوقی موسسه آوای عدل گیتی با دانش تخصصی حقوقی اماده ارایه مشاوره و پاسخگویی به شما کاربر ان عزیز میباشند پس از تکمیل فرم ذیل کارشناسان موسسه جهت تنظیم وقت مشاوره حضوری با شما تماس خواهند گرفت